2023 - 2024 Kombi Arıza onarım hizmetleri

2023 - 2024 Kombi Arıza onarım hizmetleri

Bursa Tekniker Servis 2023 - 2024 kış sezonumuz hayırlı olsun. Bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kombi bakımı, kombi tamiri, kombi alım satımı ve petek temizleme gibi işlemlerimizle hizmetinizde olacağız. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl için de bizi tercih edecek olan tüm müşterilerimize saygı ve sevgilerimizle teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bursa Tekniker Servis sizlere aynı zamanda yaz kış ısıtma soğutma hizmetleri sunmaktadır. Yalnızca kombi ve klima alanında faliyetlerini yürütmekte olan teknik servisimiz sizlerden gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılayacak teknik ekip ve donanıma sahiptir.

Bursa Tekniker Servis

Bursa merkez ve ilçelerden gelen talepleri hızlı bir şekilde karşılayarak çözüm üretmek için sizlerin hizmetindeyiz. Bizi tercih eden müşterilerimiz için önce sorunun ne olduğunu tespit ediyor sonrasında tam donanımlı teknik servis araçlarımızda yer alan malzeme ile çözüm üretiyoruz. Kombi elektronik kart arızası durumunda birçok kart aracımızda mevcut olup hızlıca değişim yapılarak çözüme ulaştırılmaktadır. Kombi sirkülasyon motoru ya da fan motoru arızalarında birçok motor aracımızda yer almakta olup hızlıca çözüm üretmek mümkün olmaktadır. Kombi su akış şalteri, kombi üç yollu vana motoru, kombi tamir takımı, kombi su basınç göstergesi, kombi su doldurma vanası ve bunun gibi aklınıza gelebilecek birçok arıza için Bursa'da kombi arızası denildiğinde ilk akla gelen tabiki Bursa Tekniker Servis olacaktır.

 

Bizi tercih eden müşterilerimiz nakit ya da kredi kartına 12 taksit imkanı ile ödeme yapabilecek ve daima ekonomik fiyatlarla hizmet alabilecektir. Bizi tercih eden müşterilerimize kombi bakımı, kombi onarımı, petek temizliği gibi alanlarda sunulan hizmetlerimizin tamamında nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı sunulmaktadır.

 

İkinci el klima alım satım alanında da faliyetinde olan teknik servisimiz satmak istediğiniz klimaları hemen adresinize gelerek nakit ödemeyle satın alıyor. Klima montajı, klima yer değiştirme, klima sökme takma, klima bakımı, klima tamiri gibi işlemler için de hizmetinizdedir.

 

#BursaTeknikerServis hastag ile ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizi takip etmeniz mümkün olacaktır.