Bursa ikinci el salon tip klima satış ve montaj hizmetleri

Bursa ikinci el salon tip klima satış ve montaj hizmetleri

Bursa sanayi tipi klima sistemlerinde müşterilerimizin tercih ettiği Bursa Klima servisimiz sizlere yıllardır Bursa Tekniker Servis bünyesinde hizmet sunmaktadır. Sıfır ve ikinci el sanayi tipi klima satın almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

 

Salon tip klima tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli husus alandaki tavan yüksekliği ve alan genişliğidir. Aynı zamanda dış cephede yalıtım durumu ve cam alan durumu da göz önünde bulundurularak hareket edilmelidir. Bursa Tekniker Servis sizlere sunduğu salon tip klimaların satış ve montajı hizmetini de beraberinde sağlar.

 

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan bu tip cihazlar sıkça görmeye alışık olduğumuz Cami, Hastane, Restaurant, Cafe, Fabrika gibi alanlarda 380 volt gerilimin olduğu pek çok yerde karşımıza çıkıyor.

 

Bu cihazların satışı dışında, bakım, onarım ve yer değiştirme gibi talepleriniz için de hızlı ve profesyonel çözümler üreten şirketimiz tam vaktinde adrese gelir. Zamanında ve dürüst sonuçlarla karşılaşmak isterseniz kalite politikalarımızdan asla ödün vermeden sunduğumuz çözümlerden yararlanabilirsiniz.