Baymak Kombi Bakımı

Baymak Kombi Bakımı

Ürün - Proje Özellikleri

Baymak Kombi Bakımı 0505 992 06 95

Bursa Tekniker Servis

Baymak kombi bakımı için bizi tercih eden halkımız kısa bir süre içinde mutlu müşterilerimizden biri oluyor. Baymak kombi bakımını yılda bir kez yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü kombi iç aksamı maalesef kısa bir süre içinde dış etkenlerden etkilenebilmektedir. Bakım yapılmayan kombiler maalesef ciddi maliyetleri de beraberinde getirebilmektedir. Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan firmamız sizler için kombi bakım onarım hizmetlerini sunmaktadır. Diğer firmalara nazaran çok daha ekonomik fiyatlarla bizi tercih edebilir ve kombi bakımını yaptırarak daha düşük maliyetlerle daha verimli bir ısı alabilirsiniz. Üstelik ekiplerimiz sizlere özel servis hizmetleri sunuyor ve cihazlarınızın garanti süreci dolduysa çok daha ekonomik fiyatlarla hizmetler sunuyor. Tamir işlemi gerektiren durumlarla alakalı olarak eğer parça değişimi gerekiyorsa muhakkak sizin onayınız istenir ve bu doğrultuda da kombi onarımı gerçekleştirilir.

 

Baymak kombi bakımında neler yapılıyor?

 

1.      Kombi ateşleme ünitesine kadar komple iç aksamı temizleniyor.

2.      Fan motoru temizliği ve kontrolü gerçekleştiriliyor.

3.      Sirkülasyon pompasının kontrolü sağlanıyor.

4.      Genleşme tankının durumu kontrol ediliyor.

5.      Eşanjör ve brülör temizliği yapılıyor.

6.      Kombinizin iç aksamındaki elektronik parçalar kontrol ediliyor.

7.      Bakım işlemi tamamlanıyor.

 

Sorunlu bir parça tespit edilmesi halinde maliyeti bildirilerek değişimi gerçekleştirilir. Sizlerde dilerseniz hemen 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak Bursa Baymak servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra genellikle birkaç saat içinde ekibimiz adresinize gelir ve bakım onarım işlemlerini gerçekleştirir.    

 

Bursa Kombi Arıza Onarım Hizmetleri

 

Bursa genelinde yer alan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel ve Mudanya gibi çevre ilçelerde aktif olarak sizlere Baymak kombi servisi ve diğer markalar için kombi tamir hizmetleri sunuyoruz. Bizi bu alanda tercih etmek isteyen müşterilerimizin temel olarak bilmesi gereken unsur biz hiçbir marka için yetkili değil özel servis hizmeti sunuyoruz. Yapılan işlemler sonucunda sizlere daima profesyonel anlamda hizmetler sunuyor ve beklentilerinizin üzerinde bir sonuç elde etmenizi sağlıyoruz. Bursa baymak kombi bakım onarım hizmetleri ile alakalı olarak tercih ettiğimiz parçalar genellikle orijinal ürünlerdir. Lakin bu her parça için geçerli değildir. Zira 10 yıl üzerindeki kombilerde orijinal yedek parça bulmak çok zor bir olasılık olduğundan dolayı muadil parçalar kullanılabilmektedir. Lakin böyle bir durumda bile cihazlarınızda yapılan parça değişimi için 1 yıl süre ile parça garantisi sunuyoruz. Bugün birçok insan tarafından tercih ediliyor olmamızdaki temel etken Bursa baymak servisi arayan müşterilerimizin bize ulaşarak hızlı bir şekilde hizmet alabiliyor olması ve gidilen adreslerdeki arızanın tek seferde onarımının yapılarak kısa bir süre içinde sıcak bir yuvada yaşamını sürdürebiliyor olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Bursa petek temizleme hizmetleri;

 

Bursa petek temizliği işlemleri için de bizi tercih ediyor ve özel olarak üretilmiş olan makineler sayesinde tesisat üzerinde meydana gelen pis su tabakalarının ve çamur tabakasının kısa bir süre içinde temizleme işleminin yapılabiliyor olmasıdır. Böylece çok daha verimli bir ısı almanın mümkün olduğunu görecek ve çok daha düşük maliyetlerle iyi bir ısı alacaksınız. Sizde bizi tercih ederek verimli bir ısı elde etmek isterseniz hemen internet sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerini arayabilir ya da fazla vakit kaybetmeden 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını arayarak bize ulaşabilirsiniz. Bursa baymak servisi özel olarak hizmet verir ve sizlere hem petek temizleme, hem kombi arıza onarım hizmetleri hem de klima arıza onarım hizmetleri gibi alanlarda olanaklar sunar.

 

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

Projeler

Bursa Tekniker Servis Hizmetleri hepsi