Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Servisi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Tekniker Servis Bursa Baymak Servisi Bursa'nın Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım semtlerinde de sizlere hizmet sunmaktadır. Mudanya, Gürsu, Kestel ilçeleri için de bize ulaşabilirsiniz. Firmamız özel servis hizmetleri sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir hizmet için hemen telefon edebilir ve servis talep edebilirsiniz.

 

 

Kombi bakımı yaptırmanın tam vakti!

Servisimizden muhakkak kombi bakımı isteyiniz!

 

 

Bursa Baymak Servisi ekiplerimiz talep oluşturmanız durumunda en kısa süre içinde adresinize gelerek tam donanımlı mobil araçlar sayesinde çok hızlı bir şekilde işinizi çözmektedir. Şirketimiz sizlere ilgili markalardan tamamen bağımsız bir şekilde arıza onarım hizmetleri vermekte olan bir özel servistir. Bursa Tekniker Servis olası bir arıza durumunda garantili çözüm üretmektedir. Arıza onarımınız akabinde size verilecek olan evrak ile beraber genellikle değişen parçalar için bir yıl garanti verilmektedir.

 

Kombi bakımlarınızın yılda en az 1 kez yapılmasını tavsiye ediyoruz. Olası arızaların önüne geçmenin mümkün olduğu ve erken teşhis ile beraber etkin çözümler üretmek mümkün olacaktır. Bursa Tekniker Servis yılda bir kez kombi bakımı ve iki yılda bir kez petek temizleme hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye etmektedir.

 

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.