Bursa Denki Klima Servisi

Bursa Denki Klima Servisi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Denki Klima Servis Hizmetleri

Bursa Tekniker Servis

Denki, son yıllarda kalitesi ile ön plana çıkan klimalar üretmektedir.  Denki markasını tercih eden Bursa sakinleri için oluşmuş olan bakım ve arıza onarım hizmetlerini karşılamak üzere kurduğumuz, kaliteli personellerden oluşan Denki bursa servisimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Denki klimalar, işin ustası tarafından bakılmaz ise oldukça karışık bir yapıya sahip olduğundan dolayı daha fazla sorun çıkartabilirler. Bu anlamda bizlerin verdiği özel servis hizmetinde bu gibi sorunlarla karşılaşmanız imkansıza yakındır. Bizler adresinizden giderken, klimanızın sorunsuz çalıştığından emin oluyor ve sonrasında adresinizden ayrılıyoruz. Klima arızalarınızda kullandığımız parçalar avrupadan ithal ve orjinal parçalardır. Orjinal parçalar kullanarak sonradan oluşabilecek sıkıntılarında önüne geçerken sizlerden diğer servislere kıyasla oldukça cuzi para talebinde bulunuyoruz.

Servis Hizmeti Aşamaları

Talep ettiğiniz Denki klima servisi bakım mı? Yoksa arıza mı? Bu sorunun cevabını telefonda sizlerden aldıktan sonra klimanız ile ilgili ön bilgiyi talep ediyor ve adresinize gelmeden önce tüm hazırlıklarımızı tamamlayarak olabildiğince hızlı şekilde adresinizde oluyoruz. Bizler söz verdiğimiz saatte adresinizde olarak işlemi hızlı bir şekilde bitirmek için elimizden geleni yapıyoruz, lakin trafik durumu, acil durumlar gibi elimizde olmayan sebeplerden dolayı geç kalırsak durumu bildirmek için sizi arıyor ve isteğiniz doğrultusunda talebi erteleyebiliyoruz.

Adresinize geldikten sonra arıza veya bakım için gerekli adımları hızlı şekilde atıyor ve sizleri bilgilendirip, sorunu halledip evinizden ayrılıyoruz.

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.