Bursa İmmergas Servisi

Bursa İmmergas Servisi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Tekniker Servis

 

Bursa Immergas Kombi Servisi Bursa'nın Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım Gürsu Kestel, Mudanya gibi semtlerinde de sizlere hizmet sunmaktadır. Firmamız özel servis hizmetleri sunmaktadır. Hızlı ve güvenilir hizmet için hemen telefon edebilir ve servis talep edebilirsiniz.

 

Kombi bakımı yaptırmanın tam vakti!

Servisimizden muhakkak kombi bakımı isteyiniz!

 

 

Bazı immergas kombi arıza durumları için şu önerilerimizi dikkate alabilirsiniz;

 

İmmergas kombi cihazlarınızda meydana gelen arızaların temeli bakımsız kalmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzde her yıl düzenli bir şekilde kombi bakımına özen göstermenizi tavsiye ederiz. İmmergas kombi bakımı dışında kombilerde karşılaştığımız sık sorun kombinin ateşleme yapmıyor olmasıdır. Bu durumda dikkate alınması gereken temel unsurlar kombinin gaz vanasının kontrol edilmesi, kombinin girişindeki elektrik geriliminin 220 volt olması, kombinin su basıncının 1.5 bar seviyesinde olması, kombinin pompa motorunun sıkışık olmaması gibi durumlar değerlendirilmelidir.

 

İmmergas kombi arıza onarımı için 0505 992 06 95 numaralı telefon hattını aramanız durumunda size en yakın servis birimi yönlendiriliyor ve adresinize gelen ekip onarım için sorunu tespit edip çözümünü sağlıyor.

 

İmmergas kombi cihazınızda kırmıız ışık yanıyorsa ya da 02 arıza kodu ile karşılaşıyorsanız bu durum kombinizde aşırı derecede bir ısınma meydana geldiğini göstermektedir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında sensörlerin kontrol edilmesi gerekecektir. Eğer bireysel olarak yedek sensör bulunduruyorsanız ve teknik bilginiz varsa tek tek kontrol ederek çözebilirsiniz. Lakin teknik bilginiz yoksa kesinlikle müdahale edilmemesi gerekmektedir.

 

Kombi hava akışı ile alakalı sorunlarda genellikle fan ya da prosestat kaynaklı olmaktadır. Böyle bir durumun meydana gelmesindeki temel etken kombinin bakımsız kalması ya da bakım yapılırken fan motorunun sökülerek temizliğinin yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

 

Kombinizde meydana gelen her türlü arıza için bize ulaşın kısa sürede çözüm sağlayalım.

 

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.