Bursa LG Beko Klima Servisi

Bursa LG Beko Klima Servisi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Tekniker Servis

 

Bursa LG Beko Klima Servisi

 

Bursa LG Klima Bakım ve Onarımında Profesyonel Kadroya Sahip Olan Teknik Servis


LG marka klimalar birçok avantajlı özelliğinden dolayı tercih edilir. Elektirik tasarrufu sağlayan fonksiyonundan dolayı cebinize dostttur. Aynı zamanda çevreye zarar verici hava akımını engelleyen özel filtreleri vardır. Klima arızalarınızda garanti kapsamı dışında olan, Lg Marka klima bakım ve onarımı yapan özel teknik servisimiz siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Her türlü arıza ve bakım işlemleri titizlik ile yapılır. Gelişmiş alt yapı ve iş bilen ekibimizle sizlerin yanındayız. Değişen teknolojiye uyum sağlayan dinamik yapımız ile her türlü arıza konusunda bir telefon uzağınızdayız
 


LG Marka Klima Arızası Nasıl Giderilir ?Lg Klima arızalarında panelde bulunan bazı kodlar bize yardımcı olmaktadır. Bunlar siz değerli müşterilerimizin de rahatlıkla uygulayabileceği basit çözümlerdir.Bunlardan sıklıkla karşılaşılanları:


Klimanız çalışmıyorsa; Zaman ayarlayıcısında hata yapmadığınızdan emin olun. Sonrasında sigortayı kontrol edin.


Odada tuhaf bir koku var ise: Bu tarz arızalar genellikle LG Marka klimalarda sık görülmez. Bu yüzden ciddi bir problem olabilir. Özel teknik servisimiz ile görüşmeniz gerekmektedir.


Klima çalıştıktan sonra duraksıyor ve çalışmıyorsa:Bu klimanın kendini koruma mekanizmasıdır. Eğer klima uzun süre çalışmıyorsa Lg Klima bakım ve teknik servis ekibimizi arayıp durumu bildirmeniz gerekmektedir. Teknik işleyiş gerektireceği için siz müşterilerimizin yapması gereken klimanın elektrik bağlantısını kesmektir.

 

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.


Projeler

Bursa Tekniker Servis Hizmetleri hepsi