Bursa Samsung Servisi

Bursa Samsung Servisi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Tekniker Servis

 

Bursa Samsung Servisi - 0505 992 06 95

 

Güney Kore markaları arasında dünyada en sık kullanılan marka olarak ön plana çıkan Samsung, dayanıklı ve şık tasarımlı beyaz eşyaları ile olduğu kadar, uzun ömürlü klimaları ile de dikkat çekmektedir. Samsung markasına ait küçük ev eşyaları haricinde ki tüm ürünlere sorunsuz ve kesintisiz, haftanın yedi günü servis hizmeti verebilmekteyiz. Teknik servisimiz yalnızca garanti kapsamından çıkmış olan ürünler için hizmet vermektedir.

 

Samsung cihazlarınız ile ilgili yaşayabileceğiniz çeşitli arızalar gözlemlenmektedir. Samsung beyaz eşyaları üzerinden örnek vermek gerekirse, buzdolaplarının motor ve motoru destekleyici aksanlarında sıklıkla arızalanmalara denk gelmekteyiz. Bu gibi arızalar evlerde tamir edilemeyip atölye de tamiri mümkün olan arızalardır.

 

Samsung klimalarda ise kompresör sıkıntıları oldukça ön plandadır. Kompresörün yeterince basınç oluşturamamasından dolayı klimanız arıza moduna geçerek çalışmayı durdurabilmektedir. Bunun çözümü için siz bireysel kullanıcılar olarak bizleri aramalısınız.

 

Bursa Tekniker Servis

 

Vermiş olduğumuz özel servis hizmetimiz çerçevesinde, yapacağınız başvurunuzdan itibaren kayıt altındasınız ve adresinize işin ehli yıllardır sektörde olan, iş ahlakı yüksek personellerimiz gelmektedir. Bu anlamda güven konusunda bizler ile sıkıntı yaşayamayacağınızın garantisini verebiliriz. Adresinize ulaşan ekip arkadaşlarımız, sizlere piyasanın altında tamir ücreti verebileceklerinden dolayı maliyet açısından da sıkıntı yaşamayacağınızı ve yalnızca orjinal parça, işçilik olmak üzere iki kalem üzerinden fiyatlandırma yapılacağını bilmenizi isteriz.

 

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

Projeler

Bursa Tekniker Servis Hizmetleri hepsi