Klima montaj ücret tarifesi

Klima montaj ücret tarifesi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Tekniker Servis

 

Bursa tekniker servis klima satış ve montajı alanında sizlere hizmet vermektedir. bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan firmamız satın aldığını sıfır ya da ikinci el klima ların montajı için en uygun fiyat garantisi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bursa tekniker servis aynı zamanda ikinci el klima satışı, klima arıza onarımı, klima bakımı, klima sökme takma yer değiştirme gibi işlemleri sizlere sunuyor. 

 

Klima ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm işlemler için iletişime geçebilir ve teknik servis personeli bizden destek alabilirsiniz. Bursa klima servisimiz klimalarınızda meydana gelen arızaların onarımını sağlar.

Bursa Tekniker Servis

 

Klima montaj ücretleri ne kadar? 

 

Her yıl değişken malzeme fiyatlarından dolayı malzemeler için bir rakam vermek doğru olmaz lakin sökme takma işlemleri için ücret tarifesi ortalama olarak bellidir. Klima montajı servis fiyatlarımız 2023 yılı için belirlenmiştir. Size en uygun fiyat garantisi ile hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

 

Değişken kur paritelerine göre malzeme fiyatları değişkenlik gösteriyor olsa da sizler için sunduğumuz işçilik rakamlarını en uygun şekle getiriyoruz. 9-24 btu arasındaki duvar tipi split klima sökme ücreti ortalama 1000 tl civarındadır.

 

Bu cihazların montaj işçilik ücreti ise 1500-4000tl civarında değişkenlik gösterebilmektedir. Montaj yapılacak ya da demontaj yapılacak olan yere göre fiyatlarda değişkenlikler meydana gelebilir. Bu rakamlar malzeme hariç işçilik ücretleri olup kdv dahil edilmemiştir.