Nilüfer Demirdöküm Servisi

Nilüfer Demirdöküm Servisi

Ürün - Proje Özellikleri

Bursa Nilüfer Demirdöküm Servisi

Bursa Tekniker Servis

 

Bursa Nilüfer Demirdöküm Kombi Servisi başta Bursa'nın Nilüfer ilçesi olmak üzere Bursa genelinde hizmet vermektedir. Kombi arıza onarım hizmetleri sunan firmamız sizler için özel servis imkanlarını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Arıza yapan kombi modeleri için hemen yukarıdaki görsel üzerinde yer alan telefon numarasından bize ulaşabilir ve kısa bir süre içinde teknik servis ekiplerimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Bursa Demirdöküm Servisi ekiplerimiz adresinize geldiğinde önce şikayetinizi öğrenir ve kombinin iç aksamına bakarak nerede sorun olduğunu tespit eder. Böylelikle size bir fiyat teklifinde bulunur ve onayınız ile beraber kombi arızasının onarımı sağlanır.

 

İşlem sonucunda cihazınız sorunsuz bir şekilde size teslim edilir. Bursa Nilüfer Kombi Servisi ekiplerimiz diğer markalar için de hizmet vermetkedir. Değiştirilmekte olan yedek parçaların büyük bir bölümü orijinal parçalar olsa da tamamı orijinal değildir. Zira şu anda 10 yıl üzerindeki kombiler için orijinal yedek parça bulmak epey zordur. Ayrıca tamiri gerçekleştirilebilen parçalar için de değişim yerine onarım işlemine gidilmektedir. Sizin de onayınız ile beraber çok daha makul fiyatlarla onarım sağlamak mümkündür.

 

Servis talep ettikten sonra bunlara dikkat etmelisiniz;

 

Usta talebiniz akabinde, servis ekibimiz adresinize gelir.

Cihazdaki sorunu tespit eder ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aktarır.

İşçilik ve malzeme için bir fiyat teklifi verilir.

Onay vermeniz durumunda aynı gün sorun giderilerek teslim edilir.

Bu işlemlerin sonucunda size bir servis fişi bırakılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işlemler için Bursa Tekniker Servis personelinin geldiğine dikkat etmelisiniz.

Projeler

Bursa Tekniker Servis Hizmetleri hepsi